Bych se spis ptal jestli se vyplati AthlonXP, to je doznivajici platforma, ktera bude koncit, ma pomalou sbernici prakticky nic uz se na nem neda zmenit. Takze p4 asi dneska bohuzel jedina volba , tim se nijak nezastavam p4 neni to nic extra ale ma frekvenci a propustnost . athlon ani jedno. A Hammer, buh vi jestli konecne uz nekdy vyjde a pokud ano bude stat 20k a to fakt neni pro me