Ja si myslim, ze velmi dobra kupa je Arctic Cooling Copper Silent TC.Původně odeslal Pouchetty
Ja si myslim, ze velmi dobra kupa je Arctic Cooling Copper Silent TC.Původně odeslal Pouchetty
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)