To ne, ale na jednom systemu, kterej ted kompiluje, mam Xka (X.org 6.8.1) a openoffice instaluju, mozillu tam mam taky a zadna pamet mi nedochazi (mam 192 MB pravda), ale muzu ji vytahnout, ale zas na routeru/servriku to bez zaseku staci kompilovat mysql (na pvpgn server) a jeste to routovat a jeste muzu stahovat veci z ftpka, ktere je na nem take...