to mas fakt nejaky divny, ja kopiruju na routeru treba iso FreeBSD (je tam i ftpko) a jeste to zvlada routovat a jeste muzu mit pres putty irssi a pamet nedochazi(pouzivam FreeBSD=lepsi prace s pameti)...
to mas fakt nejaky divny, ja kopiruju na routeru treba iso FreeBSD (je tam i ftpko) a jeste to zvlada routovat a jeste muzu mit pres putty irssi a pamet nedochazi(pouzivam FreeBSD=lepsi prace s pameti)...
Mac Mini
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)