Citace Původně odeslal BeachKEN
Citace Původně odeslal Zdenek Dubnicky
Já uz R9600 mam,nic noveho kupovat nehodlam....a ten Fortron je opravdu slaby?
Už jsem to tu psal kdysi, kupovat desku pro 939 s AGP jsou dneska naprosto vyhozené peníze do kanálu, za rok tu desku budeš horko těžko prodávat (a budeš muset), dá se očekávat taky nástup SATA2 disků a to ve velkém za pár měsíců, což u takhle starýho boardu nebude, PCI-E se začíná rozbíhat už teď a docela dost.
Popřemýšlej, myslím, že je dneska lepší přitopit nějakou tu tisícovku navíc máš vystaráno na rok a půl určitě.

Jinak ten Fortron bych na to nedával, mně to teda tak moc ideální nepřipadalo a to jsem měl 350W. Prostě slabý větve a v případě nF3 250Gb a OC je naprosto nedostačující (pokud tam pak dáš i grafiku s externím napájením).
No ono je tak trochu problem kde tu fosnu s pci-x pro AMD vzit, kdyz nepocitam sli pci-x tak se da u nas sehnat aktualne kulovy(treba dnes sem byl ve VO ptam se na MSI K8N nonSLI a bylo mi receno ze se do CR dostalo 60 kousku z toho k nim 30 a vsechno slo na obednavky ktere meli uz od prosince a na polovicku lidi se i tak nedostalo)