jj, ako pise Snaker...
V JPEGu mas ulozene data obrazku v blokoch (stvorcekoch), vdaka comu je mozne ich rotovat po 90ich stupnoch a v urcitych velkostiach orezavat bez straty kvality.
jj, ako pise Snaker...
V JPEGu mas ulozene data obrazku v blokoch (stvorcekoch), vdaka comu je mozne ich rotovat po 90ich stupnoch a v urcitych velkostiach orezavat bez straty kvality.
And down we go again, under the relentless wawes, into the arms of calm breakers, into bayou of forgotten dreams
Like sand slipping through my fingers, nothing ever lasts, ever will
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)