HEUREKA, mám to!!!![]()
Je to pamětí, přeci jen se chová jinak než s nF2 deskou...
Momentální nastavení 10x240, DDR333 (takže 400), HTT 4x (i když se to v BIOSu vůbec nejmenuje HTT), časování 2-2-6 CL2 2T a napětí procesoru 1,5V...![]()
Kudy teď? Čekám na Kingston 2x512 DDR400 ULL, takže zatím jan pokusy...




VIP

Odpověď s citací