Citace Původně odeslal PeterM
Citace Původně odeslal Nox.lbc
Citace Původně odeslal PeterM
Nie, hliníkový plech je absolútne nevhodný. Ešte nikto nikdy nerobil kejs z hliníka. Budeš prvý a jediný na celom svete. :roll:

BTW: nabudúce skús nejakú rozumnú otázku :wink:
>> Proč je nevhodný ??
No, tak toto je dobrá otázka: teraz neviem, či si na oplátku robíš srandu ty zo mňa, alebo to nebodaj myslíš vážne
Ne teď úplně vážně, proč je špatný ? :-)