Citace Původně odeslal .::Richmond::.
ten enermax vypada moooc pekne (predek jakoby stackeru z oka vypadl), skoda ze uz mam objednanej avance ikdyz ta cena bude taky trochu mimo...
btw vystacily ti kabely od zdroje (ja mam fps) nebo si musel koupit prodluzovak?
Kupoval jsem prodlužovák a hned jsem vzal pro jistotu dva kousky. Nikdy nevíš kdy se bude hodit. Za velice příznivou cenu 77,- ho mají na www.agen.cz ale pravděpodobně ho už v nabídce nemaj. Kdyby jsi ho potřeboval tak jim zavolej, nebo se tam stav a oni ti ho snad seženou.