Citace Původně odeslal master88
Vcera sem zkousel delat neco se zaslepkou s tim co mam doma... no a co se nestalo zlomil sem ji
Potreboval bych pomoct s tim co je nejlepsi na rezani do plastu a do plechu. Videl sem nejde na netu takovej kotoucovej nastavec pro vrtacku.. ale delalo to zuby jak s*ine.
A pak mam posledni nejtrapnejsi otazku prosim vas co je to Dremel. Vsude se o tom mluvi. Castecne vim o co de ale... [/b]
na rezani plastu, plexi, i plechu pouzivan normalni pilku na zelezo-sice to neni nekdy uplne nejlepsi reseni, ale da se to.