na rezani plastu, plexi, i plechu pouzivan normalni pilku na zelezo-sice to neni nekdy uplne nejlepsi reseni, ale da se to.Původně odeslal master88
na rezani plastu, plexi, i plechu pouzivan normalni pilku na zelezo-sice to neni nekdy uplne nejlepsi reseni, ale da se to.Původně odeslal master88
°°PC již nemám, na svém 12" Thinkpadu nejde hrát, takže se výhradně věnuji jen své práci a to prodeji koupelnvého vybavení a koupelnového nábytku přes e-shop KOUPELNY-CZ.cz , njn co nadělám°°
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)