to by som bol tiez zvedavy ale kazdopadne ked ju budem brat (asi tiez tam) tak ich pekne poprosim aby mi ho tam dali ak tak nie jePůvodně odeslal jozbull
skor silne zvazujem pockat na novsiu reviziu dosky ale zatial nikde ani stopy ze by mala vyjst
to by som bol tiez zvedavy ale kazdopadne ked ju budem brat (asi tiez tam) tak ich pekne poprosim aby mi ho tam dali ak tak nie jePůvodně odeslal jozbull
skor silne zvazujem pockat na novsiu reviziu dosky ale zatial nikde ani stopy ze by mala vyjst
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)