Citace Původně odeslal jozbull
ked kupim teraz toho abita AV8 v ageme bude uz mat novy bios?
nemam iny CPU s ktorym by som to flashol
dik za odpoved
to by som bol tiez zvedavy ale kazdopadne ked ju budem brat (asi tiez tam) tak ich pekne poprosim aby mi ho tam dali ak tak nie je
skor silne zvazujem pockat na novsiu reviziu dosky ale zatial nikde ani stopy ze by mala vyjst