No jak jsem psal výš, já myslím, že už ne a je to velká škoda.![]()
No jak jsem psal výš, já myslím, že už ne a je to velká škoda.![]()
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)