No at v BIOSu u teto hodnoty nastavuji cokoli, tak mam stale 2.
takze v BIOSU nastaveno 2,5-3-3-6
CPU-Z, Everest(aida32) : 2,5-2-3-6
Sanda2004 SP2 : 2,5-2-2-6
Problemy s nestabilitou RAM na 200Mhz zacali po instalaci R9550 a flashnuti BIOSu 5.7 . Dela to jedno z toho.





Odpověď s citací