Někde jsem četl, že je lepší mít disky na jedné kšandě a mechaniky na druhé. Teď mi tady píšete, že je lepší mít na kšandě disk a mechaniku a na druhé disk a mechaniku(?) Kde je teda ten zakopanej pes?
Když chci kopírovat metodou OTF a chci kopírovat 8x(Verbatim DVD-R)tak mi to napíše, že "zdrojová" mechanika musí číst 2x takovou rychlostí, to je taky blbina, že?

btw.:Když se koupí nová MB je tam 80.žil jen jeden. Je to fakt, že je lepší mít na sekundáru 80.žil kabel(?), a je znát, že tam ten kabel je(myslím rychlost přenosu)?