a nejak jednoduse se to popsat neda?
popr, jestli je pruser jen v jednom souboru nemuzu to spravit z WIN98?
jen nee reinstal, dnes fakt ne
dik
a nejak jednoduse se to popsat neda?
popr, jestli je pruser jen v jednom souboru nemuzu to spravit z WIN98?
jen nee reinstal, dnes fakt ne
dik
X2-4850e(2,5Ghz@1,0Ghz:1,15V@0,85V),GB 780G (HD 3200 IGP), 4GB DDR2 880, 500GB SATAII(AAKS), SH-S203D DVD-RW, Antec 3480....
------------------------------------------------------------------------------
IBM T40
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)