Už nějaké obrázky z netu mám (ale to už také mám CDMA, předtím jsem měl GRPS a to je velikej rozdíl v ryclosti načítání tak velikých obrázků).

EDIT: a na těch subjektivních názorech uživatelů stále trvám...