Už nějaké obrázky z netu mám (ale to už také mám CDMA, předtím jsem měl GRPS a to je velikej rozdíl v ryclosti načítání tak velikých obrázků).
EDIT: a na těch subjektivních názorech uživatelů stále trvám...![]()
Už nějaké obrázky z netu mám (ale to už také mám CDMA, předtím jsem měl GRPS a to je velikej rozdíl v ryclosti načítání tak velikých obrázků).
EDIT: a na těch subjektivních názorech uživatelů stále trvám...![]()
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)