No vcera sem napsal do technicke podpory ASUSu a odepsali mi ze je lehke flashnout bios a ze si mam pod Windows nainstalovat AsusUpdate![]()
kdyz sem si to cetl tak sem se malem valel smichy po stole. Normalne sem ji popsal problem ze zadny procak nemam a chci tam dat Sempron tak esi aspon s nim nafleshuju BIOS...a oni mi odepisou takovou pakarnu
hahahaha
no nic jdu jim odepsat
zatim diky panove Nak





Odpověď s citací