Citace Původně odeslal Antiloopa
Co rikate na pastelky od verbatimu DVD-R 4x ?? Vyrobce TY..jestli je to klasicka kvalita TY, tak ta cena je moc pekna! bezne 15-16Kc Slim

http://www.cdr.cz/a/hardware/media/dvd/220
Tak to som netusil,ze to je TY.Palim nane bezproblemovo 4x.Ja ich kupujem po 22sk a to je u nas najnisia cena.Vypadaju fakt dobre-ziadne bublini v spojoch,kvalitne spracovanie,zatial bez vyrobnich chyb,pretoze z ritekov som uz reklamoval cca 30kusov.