Tak to som netusil,ze to je TY.Palim nane bezproblemovo 4x.Ja ich kupujem po 22sk a to je u nas najnisia cena.Vypadaju fakt dobre-ziadne bublini v spojoch,kvalitne spracovanie,zatial bez vyrobnich chyb,pretoze z ritekov som uz reklamoval cca 30kusov.Původně odeslal Antiloopa




Odpověď s citací