Mno z toho tak nějak vyplývá,že to pískání zatím dělá káždá deska.
Ještě jsem se majitelů chtěl zeptat, jestli už přidali do biosu vypnutí APIC a S.M.A.R.T.
Mně prošly rukama 2 kusy 8RDA3+ PRO z toho jeden jel maximálně na 220MHz a druhá na 213MHz ,takže si myslím,že to nějaká super deska na OC už rozhodně není.




Odpověď s citací