no bude se votáčet celkem brutálně, takže bych typnul že to bude hlučnejí než s origem, u tohodle zdroje je nejlepší vyhodit orig, dole vyříznout 12cm díru a dát tam zespoda dvanáctku fan a je hotovoPůvodně odeslal mrnin
no bude se votáčet celkem brutálně, takže bych typnul že to bude hlučnejí než s origem, u tohodle zdroje je nejlepší vyhodit orig, dole vyříznout 12cm díru a dát tam zespoda dvanáctku fan a je hotovoPůvodně odeslal mrnin
Pašák erda.
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)