Citace Původně odeslal mrnin
Citace Původně odeslal Erda
starej odpájej a ten novej klidně připájej na to původní místo
Na to nemam naradi (pajku), takze to proste uriznu a napojim mimo zdroj...
Doufam ze tenhle vetracek ten zfroj uchladi.Docela topi
http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=23690
no bude se votáčet celkem brutálně, takže bych typnul že to bude hlučnejí než s origem, u tohodle zdroje je nejlepší vyhodit orig, dole vyříznout 12cm díru a dát tam zespoda dvanáctku fan a je hotovo