Citace Původně odeslal Tukancheez
No a to je prave ono ...kdyz si podepises smlouvu na 2 roky a odstoupit muzes jedine vypovedi s tim ze zaplatis ISP na 3 mesice dopredu u me tedy 1600x3 = 4800,- jen za to ze odstupujes ...no tak to asi neni neco v poradku ne...soudit se snema nema cenu protoze by to u soudu vyhrali ...maji dukaz smlouvy...jenze u me v te smlouve neni o FUP ani zminka tu si upravili a ani nemeli tu vuli to sdelit nejak ...na to sem dosel az me spomalilii...

jde mi o to ze v tomto statu se budou provadet nekale praktiky stale...

a jak rikas porid si garantovanou linku ...tak mi navrhni nejakou solidni firmu v Brne kde urcite nezavedou FUP...
a to to FUP jeste nedodrzujou protoze clovek nema ani paru kolik prenese dat v poslednich 30 dnech...(ja mam tiscali tam zavedli nastesti podporu kde mi to ukazuje kolik jsem jiz stahl a kolik % z celkoveho limitu mam stazeno...ale i tak to ISP docela sidi ... ..jednou me dokonce odstrihli uz kdyz jsem mel 6,5GB z 10Gb a na tiscali mi rekli ze sem limit za poslednich 30 dnu davno prekrocil...ale proc teda jejioch meric ukazuje jen vzdy od noveho mesice
do zari to vytrpim ale pak uz si ADSL neporidim ani omylem
Nevim co resis, ale pokud mas smlouvu, od nich podepsanou, tak nemaj nejmensi sanci. S novou smlouvou totiz nelze souhlasit mlcenim. Stejne jako kdyz ma spousta lidi od UPC stare smlouvy a casto staci nas.rany telefonat a FUP je fuc. Protoze kdyby to dali k soudu, tak UPC nema nejmensi sanci a jeste by mohla platit pekny odskodny, kdyby tech lidi bylo vic.

EDIT: K pocitani dat viz vejs, v pripade sporu nemaj sanci to ustat.