Pri prechode na PCI sietovku budes mat nizsie zatazenie procaku ako pri pouziti onboard na nForce2. Fakt ale je, ze aj ked budu od teba tahat 100 Mbit cez PCI, budes to poznat a pri hrani ta to bude hnevat. Svoje prida aj firewall (pouzivam Sygate Personal Firewall).

Preto sa svorne tesime na nForce4 a integrovany HW firewall.