Citace Původně odeslal rOn
hmm, test sa mi zda dost neobjektivny, kedze porovnava pretaktovany zeler s nepretaktovanymi procikmi.. ak pozeram len na vysledky nepretaktovaneho, su dost slabe. a ak uz na pretaktovany, potom neobjektivne.. ako mozes porovnat memory bandwidth s hodnotami ostatnych procikov na default, ked nejaky ten A64 na > 220MHz FSB mu natrhne ***..
pretoze som pretaktoval len jeden na ktorom ma to zaujimalo testy pretocenych vykonov neboli ciel ... a btw celeron D je podla teba ta ista liga ako A64?