Citace Původně odeslal VikX
Tak sem ho pridelal na pasiv od Primecoolera, s asi CU jadrem
Hluk se nepatrne zvysil protoze ten pasiv nema dobre zebrovani a ten velky proud vzduchu jak jde pres nej tak to trochu huci... Zatim muzu poraovnat pouze teplotu pri praci ve woknech a ta z puvodnich 58°C klesla na 54°C, max. sem mel kolem 63°C tak sem zvedavej kolik bude s timhle vetrackem.... Doplnim pozdeji...
Tak max. teplota klesla z 63°C na 59°C... spatnej pasiv...