ještě nemám, pracuje se na něm, kámoš na to bastlení nemá furt čas.....Původně odeslal DRTiCZ
![]()
tak to vyměním tenhle větrník co má TC za vezri bez TC
možná by stačilo jen přemostit to čidlo a pak by běžel na těch 1900otáček a šel by regulovat...
Nebo jak udělat aby větrák s TC běhal tak o 10% méně![]()
to bych ho pak nemusel ani připojovat na ten kontroler....




Odpověď s citací