Citace Původně odeslal short24
takhle mne chvili taky vrcel a to po reinstalaci - asi nebyl zcela odvzdusnen, pomohlo vypnuti 1048 pres noc a rano po zapnuti probehlo dalsi kolo odvzdusneni, takhle jsem to udelal dvakrat a od te doby bez vypnuti tise bezi [taky tam mam galaxiho expanzku]
To mi kdysi pomohlo, ale na pár minut, pak to začalo zase, jinak já ho vypínám každou noc a odpoledne na druhý den pouštím, zkouším to někdy několikrát za sebou vypnout a zapnout, bez efektu, třepáním se akorát mění zvuk toho příšerného vrčení