Kurnik, tak tohle se me fakt libi. Asi se necham inspirovat. Budu muset trochu (uplne) predelavat case, puvodne jsem chtel pouzit tahokov jen na nekolika mistech. Ale kdyz koukam na to tohle.... hmmm....
![]()
Kurnik, tak tohle se me fakt libi. Asi se necham inspirovat. Budu muset trochu (uplne) predelavat case, puvodne jsem chtel pouzit tahokov jen na nekolika mistech. Ale kdyz koukam na to tohle.... hmmm....
![]()
Intel Core 2 Duo E6750 @ ?? GHz, ASUS Rampage Formula, 4x1GB Kingston HyperX DDR2, WD Raptor 740 ADFD, Seagate Barracuda 7200.10 320GB, GAINWARD Bliss 8800GT Golden Sample, SB Audigy2 ZS Platinum + DTT 2200, Plextor PX-130A, SAMSUNG SH-203D, DELL P1130 21", Razer DeathAdder.
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)