dneska jsem rozebral zdroj jestli tam bude 4.5cm mezera na ventilator a nic A protoze u me rve nejvice zdroj, tak to poresim regulatorama oprasim, pripajim napajeni a snad bude jeste fungovat (tim myslim regulator)
kup si poťák tesla u "jakuba" za 10,-, pak vystříhej mřížku co brání průchodu vzduchu a je to

Tak mi napsali,že svítící verzi zatím neplánují
však oni něco časem vymyslí