kup si poťák tesla u "jakuba" za 10,-, pak vystříhej mřížku co brání průchodu vzduchu a je todneska jsem rozebral zdroj jestli tam bude 4.5cm mezera na ventilator a nicA protoze u me rve nejvice zdroj, tak to poresim regulatorama
oprasim, pripajim napajeni a snad bude jeste fungovat (tim myslim regulator)
![]()
však oni něco časem vymyslíTak mi napsali,že svítící verzi zatím neplánují![]()




Odpověď s citací