Citace Původně odeslal SajmoN
no to si vymyslel kapitalnu blbost a zjavne je vidiet ze si to tu cital ze. ten vetrak je exhaust ... cize ked ho das zvonka na zdroj tak ti fuci do zdroja ... super
dneska jsem rozebral zdroj jestli tam bude 4.5cm mezera na ventilator a nic A protoze u me rve nejvice zdroj, tak to poresim regulatorama oprasim, pripajim napajeni a snad bude jeste fungovat (tim myslim regulator)