No asi ta nepotesim - zda sa ze si vychytil debilnu dosku...urcirte mas rev. 1,2 kde niektore kusy robili ten problem ze sa prehrieval chipset a system tuhol uz pri boote na standardnych nastaveniach. Problem je ci ti to vymenia...v IMPERIU mi nedavno hovorili ze nakoniec dane dosky predsa len prisli spat (s tou chybou o akej hovorim) a ze vyriesil to nejaky BIOS priamo od EPOXU...tak som z toho magor. Ale iste je e si asi vychytil tu dosku kde sa prehr. chipset.