Citace Původně odeslal ESCAPE
3. Nezaujímal by som sa i oné formáty okrem DVD-VIDEO, DivX a XVid. Ostatné sú pre mňa menšinové a tým pádom nezaujímavé.
No reknu ti, ze neni moc problem se dostat k MKV ci OGM kontejnerum a ty si nepustis, coz je nekdy skoda ...
Jedna otázka na vás:
Vedia tieto prehrávače prehrať DivX, kde je použitý 5.1 AC3 zvuk?
Na PC je k tomu potrebný trebárs AC3filter.
Ano umi to bez problemu.