1. Nemusí mať DTS dekodér.
a) nepatrné množstvo titulov má DTS stopu
b) je príliš objemná na to, aby som ju dával trebárs k dvojhodinovému filmu
c) DTS je možné si vychutnáť na 50tis. a drahšom domácom kine. Pochybujem, že na 4tis. prehrávači s pochybným dekodérom a nejakými 2tis. 5.1 reproduktormi počuť rozdiel medzi DTS a Dolby Digital. Okrem toho AD/DA prevodník na takomto shite (myslím cenovom), je adekvátny tej cene.
2. Musí korektne zobrazovať titulky v tej norme, ako tu bolo spomenuté
Teraz neviem, či ten player, čo spomína sofokless to podporuje alebo nie
3. Nezaujímal by som sa i oné formáty okrem DVD-VIDEO, DivX a XVid. Ostatné sú pre mňa menšinové a tým pádom nezaujímavé.
4. MP3, FOTO CD, VIDEO CD ma takisto nezaujímajú, na to mám PC
Tak mi niečo odporučte
Jedna otázka na vás:
Vedia tieto prehrávače prehrať DivX, kde je použitý 5.1 AC3 zvuk?
Na PC je k tomu potrebný trebárs AC3filter.
Ďakujem všetkým




Odpověď s citací