to nie je ziadna ficurka DC, ale obycajna kompresia ktoru zvladne kazdy dial-up modem... skus si radsej najprv pozriet co znamenaju vsetky tie skratky pri parametroch modemu...
to nie je ziadna ficurka DC, ale obycajna kompresia ktoru zvladne kazdy dial-up modem... skus si radsej najprv pozriet co znamenaju vsetky tie skratky pri parametroch modemu...
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)