Citace Původně odeslal kecinzer
EDIT. Jinak sem se teď díval na vývoj PHPBB 2.2 a je tam něco jako subfora, takže by s tím možná něco šlo děalat.
No uvidíme.
To sa tu uz spominalo... samozrejme, akonahle sa premigruje na nejaky rozumnejsi engine fora, subsekcie urcite budu. Ake presne, to neviem povedat ani slubit...