To sa tu uz spominalo... samozrejme, akonahle sa premigruje na nejaky rozumnejsi engine fora, subsekcie urcite budu. Ake presne, to neviem povedat ani slubit...Původně odeslal kecinzer
To sa tu uz spominalo... samozrejme, akonahle sa premigruje na nejaky rozumnejsi engine fora, subsekcie urcite budu. Ake presne, to neviem povedat ani slubit...Původně odeslal kecinzer
Intel Core 2 Duo E6600 @ 3.2GHz (8 * 400MHz) @ 1.3V with Zalman CNPS9500 AT @ 1800RPM, ASUS P5B Deluxe/WiFi, 2x1GB Corsair Twin2X PC2-6400 DDRAM @ 400MHz (4-4-4-12) @ 2.1V, Leadtek 8800GT 512MB, WD Caviar SE16 250GB, Asus DRW-1608P3S, Creative SB Audigy Value, Logitech X-230 speakers, Enermax Liberty 400W, 2x120mm Thermaltake case fan @ 1800RPM, Thermaltake Aguila black case, HP LP2065 LCD, Logitech MX400
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)