Vzhledem k tomu, ze je to tvuj thread, bych te pozadal o to jestli souhlasis se zamknutim, protoze vse co jsi chtel rict, uz bylo receno(aspon si to myslim), zaroven by si svym souhlasem alespon na chvili plnil funkci ombudsmana, ktery by vsechny usery techto vylevu urcite s radosti usetril