nechapete ze alien ma proste jeden ciel ?? moct si napisat vybojoval som obrazkove podpisy!! coze? par ludi ? vspametaj sa, vlez do misy, do bazaru a vlastne do vsetkych ostatnych sekcii a pozri sa ake su tu individua .. nechapes situaciu ... prosim vas admins napiste sem niekto ze obrazkove podpisy NEBUDU, a pls vymazte vsetok tento offtopic co tu vznikol po alienovom malom vystupe .. dakujeme alien ze si tu zasvinil thread ? nevies spravit vlastny ? caf




