Citace Původně odeslal monsoon
Taky bych rek, ze kdyby to bylo v sekcich a v nem vice threadu, tak by mozna ubylo tech "novych" threadu, ktere jiz nekde jsou, jelikoz by se to lepe naslo.
Bohuzial, vacsina ludi nehlada... co nie je na prvej stranke v sekcii akoby kolkokrat ani neexistovalo.