No by som mal tiež niečo!
V sekcí OH po mojej chybe tam vznikli 3 dredy o notebookoch!
No ale teraz by som sa rád opýtal na IBM ale T42, tam taký dred je ale je len o T21 proste o starých vykopávkach!
No proste keby šli zvoliť ešte podsekcie tam by boli podobné ale inak sa vyznievajúce dredy(Proste to tam moderátor hodí a hotovo) a tie naj by boli normálne tam kede sú teraz!