Citace Původně odeslal Geeker
Ja osobne bych sel do toho sempronu kamos ho ma v HP a je to fakt rychle.
A vydrzi to na baterky tolik jako Pentium M Imho ne a to je u notebook snad to nejdulezitejsi ne ?
A uz jen to slovo "sempron" ... brrr, na kolika GHz to bezi ? na 1.8 ?