Ten můj je právě ze série AXIA, tak mi jde o to jestli má cenu vrazit prachy do chlazení, abych se dostal výš. Při 1.35GHz tepluta po půl dni pařbi 53C. A když jede tak na těch 1.1GHz tak kolem 39 - 41C.