pri zachovani 6kB je ti pro velikost 140x100 vicemene na nic. proste to ber jako fakt. je tu 140x80 a max 6kB. ja se do toho vejdu a to sem tech avataru mel hromadu. tak proc bys to nezvladl i ty?Původně odeslal JanoF
![]()
pri zachovani 6kB je ti pro velikost 140x100 vicemene na nic. proste to ber jako fakt. je tu 140x80 a max 6kB. ja se do toho vejdu a to sem tech avataru mel hromadu. tak proc bys to nezvladl i ty?Původně odeslal JanoF
![]()
zaklepal nozickama, ale nastesti predtim stihl uvalet svou kulicku
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)