Citace Původně odeslal JanoF
Citace Původně odeslal mISHA
protoze pri 15ti postech na stranku bys stahoval navic az 150kB jen na avatarech. ne dik, nezajem.
tak aspon 140x100 a nechat tam tu velkost to by sa nic nestalo
pri zachovani 6kB je ti pro velikost 140x100 vicemene na nic. proste to ber jako fakt. je tu 140x80 a max 6kB. ja se do toho vejdu a to sem tech avataru mel hromadu. tak proc bys to nezvladl i ty?