Ovladace k SATA jsem zkousel preinstalovat a taky jsem zkusil ruzne verze ovladacu a stale stejny problem. A jelikoz mam tu 80tku take SATA a ta funguje bezproblemu tak to asi nebude v ovladacich (btw. ta 300vka na jinem pc jede bez problemu taktez, cili chyba v disku nebude).
S OC problem nebude, dela to jak s tak bez OC a navic mam pc 100% stabilni, takze tak.
Kde by jen mohla byt chyba?





Odpověď s citací