...tahle diskuse je .....jak bych to řekl ..... vo hovně ......![]()
...tahle diskuse je .....jak bych to řekl ..... vo hovně ......![]()
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)