Tak sem si nainstaloval Firefox 1.0 RC1, pri startu to hodilo jedno obrovsky zluty chybovy okno, naka chyba parsovani XML, zavrel sem to, po nemozne dlouhe dobe nabehnul FF, skoro vsechny pluginy v haji, sami se zakazali, protoze pry nejsou kompatibilni s verzi ff.
Ach jo, to je zatracenej pluginovej bordel, presne tohle sem si myslel, ze se bude dit pri upgradu. Jak to ma clovek rozumne pouzivat?






Odpověď s citací
