Tohle je vaše chyba!
Když dáváte hlasovat o takhle důležitý věci, tak máte napsat jasný pravidla dopředu a ne lidem vysvětlovat cosi o virtuálním adminovi po hlasování. Takže si to svoje pískoviště nech od cesty, na to tady nikdo není zvědavej a příště to radši udělejte pořádně!




