ad a) styl chozeni pres ruzne domeny. me se take libi overclocking, ale delat aliasy je NESMYSL. to si nastav u sebe v hosts.Původně odeslal Likedi
ad b) znovu opakuji, ze phpbb nepodporuje dost funkci pro aliasy. namatkou oznacovani neprectenych threadu pro uzivatele a moderatorske prava pro moderatory. atd atd atd. staci to takto?





