Tohle uz je na slepejse, kdyz si sem bude nekdo chtit dat reklamu, tak si ji urcite bude chtit odepsat a to nejde. Vis vubec kolik chteji za domenu overclocking?
Takze jinymi slovy chces, aby se stradala nesmyslne velka castka na odkoupeni, jen proto, ze si na ni vetsina zvykla? I kdyz by se s tema penezma dalo udelat daleko vic? Tohle chces rict?

Btw. aby si zas nekdo nemyslel, ja osobne bych byl taky radsi pro overclocking, ale za danych podminek mi to neprijde moc rozumne.