Z kozy nezustala ani kost a vlk se pozvracel.Původně odeslal vogo
Snad si kazdej aspon vsimne, ze za tim ocguru je .cz a ne .tr A doufam, ze si lidi nebudou myslet, ze tu vrkaj holubi.
ANO, perfektní !!!
ANO, ujde to.
NEVÍM, nerozhodně...
NE, ale přežiju to.
NE, chtěl bych jinou !!! - napiš návrh
Z kozy nezustala ani kost a vlk se pozvracel.Původně odeslal vogo
Snad si kazdej aspon vsimne, ze za tim ocguru je .cz a ne .tr A doufam, ze si lidi nebudou myslet, ze tu vrkaj holubi.
Toto téma si právě prohlíží 2 uživatelů. (0 registrovaných a 2 anonymních)