1) Nikoli overclockin ale overclockPůvodně odeslal mISHA
2) Me to taky nijak silene netrapi, ale tak proc se delalo divadylko ? Uz na zacatku tohoto dredu muzes najit ze jsem psal ze zvyknout se da na vse......
3) O to udelat sbirku na vykup overclocking.cz se nikdo ani neobtezoval zeptat useru zda by na to prispeli. Ja napr. ano....




VIP
