Citace Původně odeslal mISHA
vsak ja nerikam, ze sem s tim spokojeny. jen me to v tuhle chvili imo netrapi.

overclockin se mi moc nelibi a overclocker take ne. ale... jak uz jsem psal. v tomto jsem na stejne urovni jako ostatni uzivatele a penize na overclocking.cz nemam.
1) Nikoli overclockin ale overclock

2) Me to taky nijak silene netrapi, ale tak proc se delalo divadylko ? Uz na zacatku tohoto dredu muzes najit ze jsem psal ze zvyknout se da na vse......

3) O to udelat sbirku na vykup overclocking.cz se nikdo ani neobtezoval zeptat useru zda by na to prispeli. Ja napr. ano....