Citace Původně odeslal gregorius
Ty lampy jsou bezva napad, uvidime, co s tim pujde udelat A na tu mrizku uz me upozornilo vice lidi, bohuzel Dcase nema nic vhodnejsiho... ale uvazuju, ze bych si nechal na zakazku vyriznout srp a kladivo...co vy na to?
Mřížek je po světě ale srp a kladivo zní hoooodně dobře! Nebo Che Guevaru (toho jsem viděl)

Uvažoval jsem chvíli nad černým flexem, ale došel jsem k přesvědčení, že by tomu právě naopak prospělo možná víc kabelů, případně tyhle natáhnout do nějakejch fest hnusnejch starejch bužírek

Jinak měl jsem na mysli ještě třeba překrytí levého a pravého vršku nějakými old-school deskami, nebo tak, každopádně to spodní okýnko vypadá už takhle rulezně